CV-raport -> Wzory CV i listów motywacyjnych -> Przykładowy list motywacyjny

Kelnerka - wzór listu motywacyjnego

Poniżej znajduje się przykładowy list motywacyjny na stanowisko kelnerki oraz wzór listu motywacyjnego do pobrania.

Pobierz   Kraków, dn. 30.01.2008 r.
Julia Abedek
Ul. Piłsudskiego 60
01-111 Kraków
tel. 555 666 777
e-mail: j.abedek@poczta.pl
Sz. P. Jan Kowalski
CV-raport S.A.
ul. Internautów 12
00-950 Warszawa
Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną na stronie www.example.com, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko kelnerki.

Niespełna siedem lat temu rozpoczęłam pracę jako kelnerka. Pracowałam dotychczas w dwóch restauracjach: „Widmo” oraz „Czerwona Wstęga”. Podczas pracy w pierwszej restauracji nauczyłam się obsługi kasy fiskalnej oraz obsługiwania klientów. W drugiej restauracji zajmowałam się ponadto przyrządzaniem i serwowaniem drinków gościom w lokalu. Sądzę, że nabyte umiejętności przydadzą mi się w pracy w Pańskiej restauracji.

Jestem osobą uśmiechniętą, łatwo nawiązuję kontakt z klientami. Jestem wytrzymała, bez problemu wytrzymuję cały dzień obsługiwania klientów. Moim kolejnym atutem jest punktualność oraz dyspozycyjność – mogę pracować zarówno popołudniami jak i do późnych godzin wieczornych.

Możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej byłaby dla mnie okazją do bliższego zaprezentowania mojej osoby i lepszego poznania firmy, z którą chciałabym związać swoją przyszłość zawodową.


Z poważaniem,
Julia Abedek


Zobacz także:
Wzór umowy najmu